Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 31 hetes kismama vagyok. És...

31 hetes kismama vagyok. És olyan problémám van, hogy felkeményedik a hasam, illetve görcsöl. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy teljesen bevan keményedve a hasam, nem csak alul, hanem felül is.

Görcsölök is, elég rendesen. Fáj a derekam, hányingerem van és hasmenésem.

Már 3. napja érzek ilyen erős görcsöt, mely néha kicsit enyhül, aztán ismét belenyilal.

Az első 2nap éjszaka jött rám, mind 2 éjszaka körülbelül 1óra hosszáig tartott, aztán enyhülni kezdett. Most járok a 31. hétben, és félek mi lehet ez.

A méhszájam pedig mikor összehúzódásokat érzek beszúr.


2015. jan. 26. 16:45
 1/6 vani2010 válasza:
Szerintem csak joslò fàjàs de ha nem mulik mutasd magad meg az orvosodnak!
2015. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyerekvállalás témakörbe írj!

Ott sokan fognak válaszolni, akik szültek már.

Én 2-szer szültem, sztem ez jósló lesz.

De nem árt azért orvosnak megmutatni, nem kezdesz-e nyílni, mert az a 31. héten még nagyon nem jó.

2015. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most beszéltem az orvosommal, azt mondta mindenképp menyjek be a kórházba, nézessem meg a méhszájamat és infuzios kezelésre.
2015. jan. 26. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
ez nem jóslófájás, az infúzió a szülés megállító kezelés lesz...
2015. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mentem be a kórházba, mert beszéltem a védőnővel, és azt mondta ha elmúltak a panaszok, akkor ne menjek be.
2015. jan. 27. 12:45
 6/6 vani2010 válasza:
Figyelj nagyon magadra!De ennek örülők!
2015. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!