Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhet, ha valaki...

Mi történhet, ha valaki bevett 2 cataflamot éhgyonorra?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A cataflam nagyon erős fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő, az ilyen gyógyszerekkel jobb vigyázni! Olvasd el a betegtájékoztatót, túladagolás esetén mi jelentkezhet, de bízz benne hogy komolyabb baj nem lesz tőle. Bármilyen tünet esetén orvos! De az nem én vagyok. Mire vettél be kettőt, ha szabad érdeklődni? Jobbulást!
2015. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1, nagyon megfájdul tőle a gyomrod, kimarja


2, totál kiüt és alszol 10 órát.


Egyél pár falat ételt, hogy legalább a gyomrod ne marja szét és igyàl meg 2 nagy pohàr vizet, hogy híguljon a cucc benned.

2015. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm nemrég halt bele a cataflamszedésbe, bár ő évekig szedte és kilyukadt a gyomra. Ha ilyenre is képes egy gyógyszer, én biztos ne kapkodnám egyáltalán. Mi történhet? Gondolom ennyitől semmi, de mindig megdöbbenek, hogy még az alhasi görcsre - görcsoldó helyett - is ezt szedik be (amire nem is való) :/
2015. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyomornak nagyon nem tesz jót... Ezenkívül pedig rendesen kiüt.
2015. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!