Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fontolgatom hogy keresek egy...

Fontolgatom hogy keresek egy másik orvost szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy-két órai terhelés után le akar szakadni a fejem és a gégém is beszakad.Titánlemezes rögzítéssel ,csípőlapátból pótoltak.A titánlemez pedig a gége felől van behelyezve.Nem találnak semmi eltérő problémát ,ami miatt éreznem kellene.Depresszióval magyarázza az orvos aki műtött.Én nem érzem hogy depis lennék,a probléma okát szeretném megoldani.
2010. febr. 9. 11:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést ez lemaradt:Nyaki gerincműtétem volt.
2010. febr. 9. 11:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat nem vicc annyi szent! Nekem is depresszios szorongast allapitottak meg a szerteagazo tuneteimre,es bekellett latnom igaz! nekem is rendszeresen faj a nyaki gerincem,fejem,annyira,mint az allat,deformitasos a nyaki gerincem!:-((amugy hogy megnyugtassalak,nekem kb 30fele tunet szokott elojonni,es lelki okokbol!ensem ereztem depisnek magam,sot almatlansagban es hiperaktivitasba szenvedtem!21/L
2010. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

11:52: A te problémáidon szerintem sokat lehet enyhíteni gyógymasszázzsal, a nyak- és fejfájás ellen mindenképpen jót tesz, de stresszoldó hatása is van. Keress meg, ha érdekel.


(A kérdező problémáját nem teljesen értem. Azt akarod mondani, hogy ez a "leszakad a fejed" szubjektív érzés a depresszió miatt?)

2010. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem nem tartja a nyakam a fejem.A nyak instabilitására értem.
2010. febr. 9. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy objektív dolog, hogy stabil-e a nyakad. Viszont jelentős változás történt a testedben, amiben éltél születésed óta, tehát lehet, hogy a testtudatod, a testképed nem alkalmazkodott az új helyzethez, és teljesen idegenként tekintesz a beültetett részre, illetve a tudat alatti félelmeid jelennek meg ilyen módon. Én azt javaslom, kérjél segítséget pszichológustól. Ha ilyen műtéten estél át, akkor lehet, hogy TB-re is jár neked.
2010. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már voltam pszichológusnál.De nem segített.Már a fém kivételére gondoltam ,de az orvosom meg akar győzni hogy nincs köze a problémámhoz a fémnek.

Ezért akarok egy másik orvoshoz menni ,több szem többet lát.

2010. febr. 9. 12:53
 7/8 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm!!!
2010. febr. 9. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó ötlet másik orvoshoz menni, megnyugtatásul.
2010. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!