Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antal Vali méregtelenítés...

Antal Vali méregtelenítés hatásos lenne?

Figyelt kérdés

Furcsa kérdésem lenne. Az a problémánk, hogy az egész család iszonyatosan büdöset szellent. A gyerekek is, elképesztő. Nem kimondott ételtípusok után van ez a probléma, hanem mindig, ezért arra gondoltunk, hogy talán a felhalmozódott méreganyagok, a beleken megtapadt szutyok miatt lehet. Szerintetek erre jók lenne az Antal Vali által forgalmazott cuccok. (Mesterséges szereket nem akarok bevinni)

Nyilván illúzióim nincsenek, nem vizionálom hogy a jázmin és a vízililiom aromája hagyja majd a végbélnyílásunkat, de azért ne is legyen ennyire ordenáré. Különösen társaságban, tömegközlekedésen kellemetlen :(


2015. jan. 31. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én hanyagolnám az Antal Vali féle dolgokat. szerintem elegendő ha egy pohár csalánteát isztok minden nap vagy tavasszal egy sima tisztítókúrát csináltok.
2015. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem, ne haragudj, de az Antal Valis dolgokkal kapcs. nekem is ellenérzéseim vannak.

akkora bromságokat olvastam már ott, pedig én nyitott vagyok, komolyan, elég sokmindenre, de az egy kuruzslás amit ott csinálnak.

menjetek el rendes orvosi kivizsgálásra, glutén-, laktózérzékenység kezdetnek, illetve ha van pénz, akkor valami rendes ételallergia-teszt.

de nyilván a belgyógyász egyéb vizsgálatokat is tud javasolni.

a beleken nem tapad meg szutyok, nézz utána komolyabb orvosi oldalakon.

nyilván az Antal Valinak is élnie kell valamiből, de gyerekeken ne kísérletezz azokkal a xarokkal.

2015. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Hát persze... Antal Vali jobban tenné, ha megmaradna a kencék, krémek világában, ahhoz talán ért.


[link]

2015. ápr. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Antal Vali és képzetlen sleppje egy dolgot méregtelenít kitűnően: az emberek pénztárcáját.
2015. ápr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!