Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel enyhíthetném a felfázás...

Mivel enyhíthetném a felfázás tüneteit?

Figyelt kérdés
elfogok vele menni még ma dokihoz, de addig mit lehetne tenni, hogy ne fájjon ennyire, ilyen korán?

2015. febr. 3. 05:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha hiszed, ha nem, nekem egyszer egy nővér ismerősöm ajánlotta a no-spat és tényleg hatott, 2 szemet kellett egyszerre bevennem, meleg kamillás ülőfürdő, cickafark és medveszőlőlevél tea enyhítheti.
2015. febr. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kipróbálom, köszönöm! :) remélem nekem is hat
2015. febr. 3. 06:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, mert tudom milyen rossz :/ Ha bevetted a gyógyszert, utána dőlj le és tegyél melegített kispárnát a hasadra, oldja a görcsöket :)
2015. febr. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
No spa jo tenyleg
2015. febr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
no spa híján buscopant vettem be és meglep, de enyhült a fájdalom oO hű :D köszi nektek!!
2015. febr. 3. 07:48
 6/11 bonika2 ***** válasza:
Nekem az orvosi medveszőlő levél bevált.Így készítem: fél liter hideg vízben 1 evőkanál medveszőlőt teszek letakarva minimum 2 órát állni hagyom utána egyszerre megiszom.Nekem orvos ajánlotta így készíteni. Mindig van itthon így ha megérzem, hogy gond van máris készítek belőle.Nekem nagyon bevált évek óta használom 1 adag elég szokott lenni.
2015. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bonika2 ***** válasza:
előzőhöz:elfelejtettem írni,hogy le kell szűrni
2015. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
gyógyszertárba beszerezhető ugye?:) mert akkor veszek :D köszi :))
2015. febr. 3. 11:23
 9/11 bonika2 ***** válasza:
Igen. Kb. 600 Ft.Mindenképp menj orvoshoz ha először van ilyen bajod akár háziorvoshoz is mehetsz.Urológus is tünetek alapján ad gyógyszert max megkér hogy pisilj egyet és gyors teszttel megnézi, esetleg még ultrahanggal megnézi a vesédet nincs e ott is gyulladás.
2015. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi :D nem sajna, nem első alkalom és egyre gyakrabban jön elő :/ ok volt olyan, amikor nem kezeltem ki... de most kivan :)
2015. febr. 3. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!