Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Has, jobboldali, deréki fájdalom?

Has, jobboldali, deréki fájdalom?

Figyelt kérdés

Úgy egy hete kezdődött. A jobb here felett és onnan felfele éreztem nyomó érzést. A háziorvosom vakbélgyulladás-gyanújával küldött orvoshoz. A kórházban volt labor, a végeredmény nem mutatott ki semmit. Aztán amikor hazajöttünk, egy szál pólóban mentem el este a boltba. Amikor hazajöttem elkezdett fájni a hasam, a jobb oldalam és jobboldalt hátul a derekam. (Néha szokott baloldalt is fájni a derekam, de nem annyira, csak néha jelentkezik.)


Az orvosom felírt No Spa-t és felfázás ellen Cifloxin-t. Így voltam itthon két napig, majd tegnap bementünk az ügyeletre a fájások miatt. Ott egy másik orvos is megnézett de azt mondta, hogy nincs vakbélgyulladásom, mert az mással jár. Adott egy No Spa, Algopyrin meg még valamilyen harmadik anyagból álló injekciót. Ennek hatására jobban lettem. Főtt répát javasolt, meg pirítóst ételnek. Meg Normaflore-t. Most kicsit jobb.


Az érdekelne, hogy mi lehet ez?

Felfázás esetleg?



2014. nov. 26. 09:40
 1/2 A kérdező kommentje:
A tünetekhez társul még hányinger, hőemelkedés, puffadás.
2014. nov. 26. 09:41
 2/2 anonim válasza:
hát, pedig tünetek alapján enkemis vakbél gyulladásnak tűnik, de hogy a herétől indul, nekem sérv gyanús..
2014. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!