Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek beteg?

Hogyan lehetek beteg?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már végre itthon maradni egy kicsit. A szülői igazolásomat nem akarom egyszerre felhasználni meg szerintem már csak egyet lehet, az orvos meg nem biztos, hogy kiírna ok nélkül. Szeretnék egy kicsit megfázni,hányni vagy lázas lenni. Ez a fejfájás, hasmenés rossz kifogás.

Hallottam már a meleg sós vízről de nem tudom, hogy mennyi só kell mondjuk 2dl vízbe. Kréta meg nincs és állítólag már nem is használ.


szeretnék normális, hasznos válaszokat kapni! :)


2015. febr. 3. 13:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy 3 napja kint voltam pólóban és még kinti hideg vízzel bevizeztem mindkét karomat, este kimentem pizsamában pár percre nem sokkal fürdés után és még hideg tejet is ittam de még mindig semmi.
2015. febr. 3. 13:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem addig örülj, ameddig egészséges vagy! Sokan örülnének ha most nem a gyógyszereiket meg a mézet kellene nyalogatni, hanem inkább mehetnének suliba/munkába. :)
2015. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Vágd le a lábad te szerencsétlen.
2015. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már,a hasmenés miért nem jó füllentés a dokinak?
2015. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megoldható a dolog-úgyis infulenzám van éppen:)
2015. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!