Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a bajom?

Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A hasam alsó részében bal oldalon (a medencecsontom mellett) érzek fájdalmat. Nem folyamatos de elég gyakran ilyen szúrásszerű érzés és már napok óta tart. Szerintetek lehet, hogy attól van, hogy éveken át alig ettem valamit, mert "diétáztam" de valójában volt olyan, hogy egész nap semmit vagy csak egy almát vagy fél kiflit ettem? Arra gondoltam, hogy ez eléggé megártott nekem és most jön ki az eredménye. Csak nem tudom, hogy akkor nem-e a gyomromnak kellene fájnia lent a hasam helyett. Vagy ott is lehet ettől? Tudom, hogy orvoshoz kellene mennem, de én nagyon félek a vizsgálatoktól meg minden ilyen dologtól és nem is merném magam orvosokra bízni, mert nagyon rossz tapasztalataim vannak. Ráadásul ha ez a bajom, akkor ezt aztán tényleg nehezen állapítanák meg.

2015. febr. 3. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Lány, vagy fiú vagy? Egyébként ott bél is lehet. A háziorvos megnézi ha lemész és megmondja mit tippel.
2015. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Az a baj, hogy olyan a háziorvos, hogy ha valaki beteg, meg van fázva és fáj a torka meg mandula gyulladása van, akkor megmondja hogy vegyél Coldrexet. Szóval nem hinném, hogy bármi okosat tudna mondani.
2015. febr. 3. 16:39
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és azt vettem észre, hogy ha mondjuk megeszek egy narancsot akkor jobban fáj, de ha mondjuk egy kiflit vagy kenyeret, akkor meg elmúlik egy időre. Ezért is gondoltam még, hogy a táplálkozásommal lehet kapcsolatban.
2015. febr. 3. 16:41
 4/10 anonim válasza:

Ez akár gyomorfekély is lehet, nem szoktál hányni?

rendszertelen táplálkozás gyakran okozza.

sztem mielőbb keress fel egy orvost, az a biztos.

2015. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hányni.
2015. febr. 3. 16:55
 6/10 A kérdező kommentje:
De gyomorfekély esetén ha nem engedem meg hogy endoszkóppal vizsgáljanak meg, akkor csak röntgennel vizsgálnak vagy ultrahanggal? És azt hogyan kezelik? Mert én biztos nem fekszek be kórházba :(
2015. febr. 3. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól nem félsz, hogy nem vizsgálnak meg időben?


A GYIK-on írogató ismeretlenekre jobban rá mered bízni magad, mint a diplomás szakorvosokra?

2015. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak arra voltam kíváncsi hátha valaki volt ilyen helyzetben. Nekem fóbiám van, egyszerűen nem normális ahogy félek a tűtől meg a vizsgálatoktól. És mindig próbálom elkerülni.
2015. febr. 3. 17:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát tisztázzuk. Neurotikus vagy, plusz van egy évek óta fennálló anorexiád, amit nem kezel pszichiáter, és most fájlalod a hasad. Valószínű az újonnan beindult ovulációd érzed, de a pszichiátriai betegségeid mindenképpen kezeltetni kellene. Egy orvos.
2015. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már beteges a félelmem, de nem is akarom leküzdeni az a baj, hogy olyan erős, hogy nem tudom megmagyarázni. Még attól is félek, hogy szembenézzek ezzel. Anorexiás viszont nem vagyok, mert nem vagyok kórosan sovány és ezt nem csak én gondolom így, mások szerint is normálisan nézek ki. Sokat edzek, izmos testalkatom van. Nem látszik rajtam, hogy nem eszek rendesen.
2015. febr. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!