Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Citromsárga színű hányás....

Citromsárga színű hányás. Mitől lehet? Lesz valami bajom belőle?

Figyelt kérdés
Este arra ébredtem, hogy fáj a hasam. Nem durván fájt, csak kellemetlen érzés volt. Hányingerem volt,így mikor már éreztem,hogy hányni fogok el is rohantam wc-re. Először barnás színű cuccost hánytam, meg is könnyebbültem utána. De pár percre rá ismét fájni kezdett a hasam. Alig fél óra sem telt el, már megint rohanhattam a wc-re. A barnás színű után, 4x hánytam citromsárga folyadékot. Ma reggel még kicsit fáj a hasam, illetve ha felkelek szédülök picit. Ez mitől van? Lesz valami bajom belőle?
2015. febr. 3. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ilyen vìrus van most plusz később hasmenés is lehet..

nekem mind a kettő gyerek ilyet hànyt meg én is :(

Elősször a nagy is barnàsat darabosat..igen abba benne a gyomor tartalma amit evett..aztàn vizet ivott kortyonként ki ne szàradjon de reggelig minden kijött belőle ..sàrgàs zöldes csak folyadék..

Nàlunk egy napos volt..szoval nem lesz bajod.jobbulàst!!

2015. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2015. febr. 3. 09:19
 3/7 anonim ***** válasza:
a gyomorsav "színezi" sárgára a hányást, amikor nincs már tényleg mit kihányni, csak a vizet meg a savat ami termelődik akkor ilyen :) szóval ahogy az első írta ne aggódj, semmi komoly gond nincs, csak összeszedtél egy jó kis vírust :/ jobbulást!
2015. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ti hova valósiak vagytok? Mert tudom hogy Pesten van valami de már máshol is terjed?
2015. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első voltam mi vasmegyébe lakunk
2015. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as voltam, én győri vagyok és itt is sokan benne vannak...
2015. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én Bács-Kiskun megyében lakok
2015. febr. 5. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!