Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Táppénz alatt fel vehetnek...

Táppénz alatt fel vehetnek helyettem mást?

Figyelt kérdés
2014.08.19-től vagyok táppénzen több betegség miatt (inzulinos cukros vagyok 4-szer szúrom magam plusz gyógyszer, magas vérnyomás,reflux, közepes depresszió, dec.12-én mütöttek epekő és hólyag eltávolítás) 2011_ben százalékoltak 42 százalékra de nem vettem igénybe mert azzal fenyegettek, hogy kirúgnak..Eddig 8 órába dolgoztam most mennék vissza dolgozni de közölték velem, hogy vettek fel helyettem mást aki szintén kolleganő aki eddig más pozícióba volt és 12 órát dolgozott. Most engem akarnak az ő helyére felvenni 12 órába. Azt szeretném meg kérdezni, hogy ez így jogos eljárás, megtehetik?

2015. febr. 3. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Felvehetnek helyetted mast, de a szerzdeseben benne van, hogy csak helyettesites. Az, hogy amikor visszamesz es mas munkakorbe tesznek vissza az mar mas kerdes.
2015. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!