Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon miért csak egy kérdést...

Vajon miért csak egy kérdést lehet föltenni a webbetegen havonta? Esetleg, mert kb. annyi időbe kerül egy -az előző- kérdés megválaszolása?

Figyelt kérdés

A több mint egy kérdésre havonta valamennyit fizetni kell,de mennyire gondolhatnak?Lehet-e,hogy alaposabb választ kapunk,amikor fizetünk?

Ki hogy tapasztalta?



2015. febr. 3. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom mert a sok hipochonder állandóan irkálná a marhaságait és a valódi problémákra nem lenne kapacitása az orvosoknak. Ha meg ennyire gyakori és/vagy összetett problémád van, keress fel inkább a fizikai valóságban egy orvost, aki megvizsgál és kezel.

A többi kérdésre nem tudom a választ, de gondolom a mennyi le van írva. És nem hinném, hogy alaposabb választ kapsz.

2015. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Csak azt szerettem volna tudni,hogy mikor várható válasz,vagy egyáltalán hogy van.

Hiszen nem is kérdeztem volna,ha magam ,személyesen,orvosoknál megtudhattam volna,megtalálhattam volna,amit kérdeztem.

De minél több helyen próbálkozom,annál nagyobb a valószínűsége,hogy előkerülhet egy hasznos információ.

2015. febr. 4. 20:18
 3/3 A kérdező kommentje:

Válaszoltak;azaz írtak valamit,amiből úgy néz, ki el sem olvasták a kérdésem.OLyan automatikus kitérő válasznak néz ki.Pedig nem tanácsot kértem,hanem hogy hol van olyan szakellátás,ahol hasonló igen ritka esetekkel egyáltalán találkozhatnak.

A válasz szerint menjek a körzeti orvoshoz.Akinek van éppen elég dolga hétköznapi általános és megelőző dolgokkal.

2015. febr. 21. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!