Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hallom a magas hangokat...

Miért hallom a magas hangokat jobban, mint régen?

Figyelt kérdés

4 nappal ezelőtt ültem egy számítógép mellett kb másfél méterre, és arra lettem figyelmes, hogyha a géphez viszonyítva egy bizonyos helyzetben ülök, egy bizonyos pontban van a fülem akkor hallok egy nagyon magas hangot. Hasonlított a hallásvizsgálatos hanghoz amikor mérik az ember hallásának a frekvenciatartományát. Tényleg nagyon magas, mondhatni zavaró hangnak érzékeltem. Arrébb hátrébb kellett csúsznom a székkel egy kicsit, hogy ne halljam, mert zavart, ha visszahajoltam akkor megint hallottam. Sokat nem is gondolkoztam rajta akkor.

Viszont most itthon vagyok, és vezeték nélküli egeret használok. A felállás hasonló mint a számítógéppel, csak most az van, hogy amikor az egér jelet küld a vevőnek akkor azt hallom. Szóval ha megnyomok egy gombot vagy a görgőt görgetem akkor hallok egy magas hangot, ami szerintem azért van mert akkor küldi az adó a jelet a vevőnek.


Lehetséges ezt a hangot hallani, vagy esetleg ez csak egy véletlen, és a számítógép és az egerem is bárki számára hallható hangot bocsát ki?


Lehet, hogy így hülyeségnek tűnik a kérdésem, de csak azért tettem fel, mert pár nap alatt ez a második eset, hogy olyan eszköznek hallom meg a működési hangját aminek előtte soha.


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. febr. 4. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legegyszerűbb ha odahívnád néhány barátodat, vagy valamely családtagodat, ha velük élsz. Ha ők is hallják, akkor teljesen átlagos vagy. Ha nem hallják, akkor nem tudom hogy mitévő légy. Esetleg fülészeten tudnak segíteni.
2015. febr. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert kiváló a hallásod. Vigyázz, hogy ne tedd tônkre.
2015. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idővel egyre jobb a hallásod, már hallod ahogy az egér küldi a jelet a gépnek, következő lépés az lesz, hogy a légtérben folyamatosan jelenlévő rádióhullámokat is hallani fogod, majd érteni is fogod az üzenetet amit mások beszélnek egymással mobilon
2015. febr. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!