Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfő óta augmentin duot...

Hétfő óta augmentin duot szedek, az orvosom nem említette meddig kell szednem, viszont szombaton szeretnék alkoholt fogyasztani, viszont a betegtájékoztatóban nincs benne, hogy nem lehet inni rá. Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egészet. Az egy kúra. :)
2015. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. az alkoholt nem tudom...
2015. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,bár egy angol oldalon írták,hogy nincs ismert rekciója az amoxicillinnek és az alkoholnak,de azért ha valakinek van tapasztalata az megköszönném:)nem disznóölés mértékű alkoholizálást tervezek,de mondjuk egy üveg bornak megfelelő valamit:)
2015. febr. 5. 20:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Az egész dobozzal szedd be, ha az orvos máshogy nem rendelkezett. Elvileg nem tilos rá inni, de valószínűleg azért kaptad, mert tényleg beteg vagy, ne csapd szét magad. Felerősítheti a mellékhatásokat, és a májadnak sem tesz jót. Ihatsz, de tényleg módjával, majd ha meggyógyultál, bepótolod.
2015. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy üveg bor az sok, félnél ne igyál többet.
2015. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ihatsz alkoholt, ha augmentint szedsz, de azért ne vidd túlzásba.
2015. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok alkoholt ne igyal,mert elveszi a gyogyser hatasat. A dobozba ami van azt szedd be :))
2015. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azért írtam egy üveg bort,mert attól szoktam gyógyszer nélkül azt érezni,hogy lement valami,de akkor mértékletes alkoholfogyasztással majd megoldom:)
2015. febr. 5. 21:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne igyál ha még tart az ada aznap is.

Itt egy válasz orvostól egy hasonló problémát kérdezőnek:

[link]

2015. febr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na akkor most tudnám mi a tökömet csináljak,de ennyi erőből egész nyugodtan beleírhatnák abba a retkes betegtájékoztatóba a parasztoknak hogy lehet e inni mellé vagy nem..
2015. febr. 6. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!