Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mélyen a bőr alatt lévő nagy...

Mélyen a bőr alatt lévő nagy pattanas! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagy határozott körvonalú halványpiros, fényes, nem próbàltam kinyomni mert képtelenség lenne - gyulladt, érzem hogy kemény a gyulladástól - egy hét alatt leszokott menni az ilyen, de most mèg mindig semmi javulás :| kenem sudocremmel, de semmi :/ a többi cucc meg csak szárít, ezért le is hámlott egy réteg bőr :$ segitsetek! főként vmi házi praktika kéne -

2015. febr. 7. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Betadin, majd fedőkötés rá. Sajnos nekem is szokott ilyen mérges "pattanásokhoz" szerencsém lenni.. nekem volt qmi 2 hónapig érlelődött, mire kipukkant. Ezzel nem sokat tehet az ember. Dokihoz is mehetsz vele, felvágjàk. Vagy hagyod, hogy magától beérjen...de??z akár heteket, hónapokat is igénybevehet.
2015. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És inkább a hideg vagy a meleg jobb rá? jegeles v forró kamilla borogatás?
2015. febr. 8. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamillás borogatás jó. De nem kell hogy forró legyen, de hideg sem. Kellemes langyos.
2015. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, végülis már kezd helyrejönni:)
2015. febr. 11. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!