Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbadnak el?

Mitől zsibbadnak el?

Figyelt kérdés

Több éve mindig jéghidegnek érzem

a tenyeremet, ujjaimat és a talpamat, sőt szinte csak akkor van jó közérzetem, ha a talpam hideg.


Pár napja azt vettem észre, hogy minden előjel nélkül elzsibbad az egész karom, de olyan szinten, hogy nem éreztem a létezését. Aztán rá egy héttel, az-az ma arra ébredtem, hogy "nincs lábam". Fél percig rugdalóztam mire újra éreztem, és nem feküdtem el, csak úgy magától lezsibbadt. Visszaaludtam és pár perc múlva ugyanez a kezemmel, szinte pillanatok alatt elzsibbad gyakorlatilag a semmitől.


Szerintetek mi lehet ez? Én érszűkületre gyanakszom, de k*rvára nem örülnék neki, ha 15 évesen nem lenne se kezem, se lábam..



2015. febr. 8. 11:46
 1/1 anonim válasza:
orvos
2016. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!