Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrkarikával probléma? Orrkari...

Orrkarikával probléma? Orrkarikások/piercerek/piercingesek help!

Figyelt kérdés
Sziasztok! December végén szurattam az orrkarikámat,semmi bajom nem volt vele,tök jól gyógyult,nem fájt,semmi ilyesmi.Aztán úgy kb 3-3 és fél hete elkezdett valami dudor keletkezni a lyuk fölött.Azthittem vadhús (nyilván besz*rtam) de pár nap (vagy talán 1 hét után) gennyesedett,a vadhús meg ugyebár nem termel gennyet.Mivel tini vagyok (majdnem 16,a negatív hozzászólások azzal kapcsolatban hogy túl fiatal vagyok hozzá nem érdekelnek) és nem makulátlan a bőröm és akozmetikusom is azt mondta rájottem hogy egy pattanás.Kenem naponta többször alkohollal (70%-ossal) es reggel illetve este Tetran kenőccsel,de semmi,b*szik begyógyulni... Mi tévő legyek?Egyáltalán történt már valaki mással ilyen vagy csak én vagyok ilyen béna?:DD

2015. febr. 9. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


tetrant és alkoholt felejtsd el.

Patika, ott vegyél Octenisept spray-t és azzal kezeld. (Pattanásos arcbőrt is kezelhetsz vele amúgy, illetve pattanásos bőrre a Kodan is nagyon jó)


egyéb kérdésed lenne, tedd privátban ;)

2015. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszod,kiprobalom a sprayt!:)
2015. febr. 10. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!