Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hogyan tudtatok leszokni a...

Ti hogyan tudtatok leszokni a körömrágásról?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és kiskorom óta meg ez a rossz szokásom.. régebben nem nagyon zavart, de mostmár igen. néha le-le szokok kis időre,de aztán valahogy mindig visszaszokok.

2015. febr. 11. 20:26
 1/7 anonim válasza:
Szia! Regen en is kenyszeres koromrago voltam...nekema leszokaskban sokat segitett a keseru korom lakk
2015. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
A lányok cikiztek érte gimiben. Meg aztán belegondoltam, hogy ki tudja hányan, milyen emberek fogdossák a kapaszkodót a villamoson, amit aztán én is megfogok, majd a számba veszem az ujjam! Mennyi betegséget lehet így össze szedni. Szerencsére megúsztam!
2015. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köröm lakk mikor láttam nől a körmöm be kentem és az valahogy vissza tartotta azt,hogy rágjam.Igy nem rágom mert a mai napig azt csinálom vagy építettek rá,hogy ne rágjam.
2015. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én sajnos nem tudtam 100%-ban leszokni róla,viszont egy szép lakk az segített...illetve az érettségi időszaka alatt érdekes módon nem rágtam.
2015. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tartok magamnál körömreszelőt. Főleg azért rágtam régebben, mert az előző rágástól cakkos volt a széle, és zavart. Most már csak akkor rágom, ha valami baja esik, pl. bereped és idegesít, és nincs nálam a reszelő, hogy kijavítsam.
2015. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Kb 1 évvel ezelőtt még én is rágtam a körmöm, sokszor annyira, hogy fájt. Ma már csam akkor, ha letörik, és idegesít. Nekem a leszokás 3 részből állt:

1. Megkértem a barátnőimet, környezetemben élőket, hogy szóljanak rám, ha elkezdem rágni. De ez csak egy kicsit tartott vissza.

2. Aztán elkeztem célt kitűzni magam elé. Ha 5 napig nem rágom a körmöm, megjutalmazom magam valamivel. Az a valami lebegett ott a szemem előtt.

3. Ha ez sem válik be, akkor próbáld meg észrevenni magadon. Ilyenkor szorítsd ökölbe a kezedet, az majd magától ellazul mikor már másra figyelsz.

Ennyi. Ja és közben mindig arra gondoltam, hogy mennyi baci lehet a kezemen. Na ez aztán végképp visszatartott. Remélem segítettem, és végül neked is sikerül. :) 14/L


Ui.: ja és nem ijesztgetésnek, de ha le is nyeled, akkor még vakbélgyulladásod is lehet sajnos. Ha ezt el akarod kerülni MUSZÁJ abbahagynod.

2015. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uhh, tenyleg koszonom mindenkinek!:) igazabol mindegyik komiban vqn valami ami igaz ram..:DD de mar kemeny 8napja nem ragom -megjegyzem,full buszke vagyok magamra:D - es ezek segitettek,foleg az hogy bekenem ha hosszabb mar:D
2015. márc. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!