Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt köröm mutét után....

Benőtt köröm mutét után. Meddig fáj a seb? Normális, ha még be van gyulladva néhol 1 nap után? És ki lehet szedni kamillas ásztatással a kis géz darabot amit be nyomtak a kivágott részhez?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Meg nekem 4nap utan piros lilás volt es dagadt. Akkor mentem vissza (nekem lézerrel csinaltak) csinálta kotescseret es aztmondtak tok normalis!:) nekem azthiszem 2 nap utan kellett kötést cserelnem es kiszedni áztatás utan a gezt es nem fajt!
2015. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia , mivel áztattad be ? És mit tettél a helyére?az nem azért van ott,hogy a köröm ne nőjön be?
2015. febr. 12. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia mar nem emlékszem a nevére olyan mint a pezsgotabletts abbol kellett 2-t egy labor vizbe tenni abba áztattam kivettem a gezt aztán meg ázott bekentem valami kenoccsel es raktam ra gezlapot es bekotoztem. Gyógyszertárba kérdezd ezeket! En ott vettem hozza. Bocsi, hogy igy neveket nemtudok, masfel eve műtötték!
2015. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!