Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki felismeri a marihuanat,...

Aki felismeri a marihuanat, segitene?

Figyelt kérdés

Egy kis zacskot talaltam ma a fiam zsebeben, az alabbi kepen lathato por volt benne, az illata eros de olyan gyogynovenyes teafure emlekeztet es az egesz zacskot beszinezte zoldre.


Nem tudom mi lehet, de attol tartok fuvezik. Gyakran eszik rengeteget, voros a szeme es sokszor ingadozik a kedelye is, azt gondoltam a valasunk viselte meg. De most hogy ezt megtalaltam, mar attol felek ongyogyitashoz fordult es nem a legjobb utat valasztotta.


Kep:

[link]


Koszonom!!!



2015. febr. 12. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Szívd el és megtudod :D

Szerintem ez az lehet amúgy. Mióta produkál ilyesféle tüneteket?

2015. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kb. 1 honapja kezdte ahogy az apja bejelentette, hogy valni akar es elkoltozott.

S engem hibaztatott hogy meg sem probaltam megallitani. Azota alig beszelt velem, es lattam ezeket, de biztam benne hogy csak ideiglenes nem pedig droghoz nyult.

2015. febr. 12. 20:28
 3/10 anonim válasza:

Jellegzetes szaga van es finom ize.

Kostolj meg egy kicsit, bajod nem lesz tole.


Egyebkent annak tunik, de igy nem tudom eldonenti.

2015. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A képet nem tudtam megnézni, de azt tudom, hogy a normális minőségű fű az nem por állagú, és a tév hitekkel ellentétben ssokáig nem is okoz függőséget, prsze jó érzés meg ilyesmi, de ha nincs nem akad ki. Szóval az nagyobb probléma lehet ha a minősége tré. De egy egyszerű vielet vizsgálattal kimutathato hónapokig, a gerincvelőből és asszem a hajból életünk végéig
2015. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, ez valószínűleg ún. snuff, egy dohányfajta amit papírba csomagolva a szájba kell tenni és úgy jön ki a hatása. Legális, nincs komoly mellékhatása és függőséget sem okoz, középsulikban az emberek 60%-a használja stresszoldásként az unalmas órákon (én is).

A többi már nem az én dolgom, az meg teljesen normális ha a válásotok miatt kivan.

2015. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez mar csak nagyon kicsi volt a zacsko aljan, gondoltam en ez osszetort vagy nem tudom... teljesen ketsegbeestem.

Nem tudom mi legyen.

2015. febr. 12. 20:35
 7/10 anonim válasza:
A fiad füvezik ès akkor mivan? Nem nagy cucc. Minden 3 ember csinálja már. Amúgy annak örülj, hogy termèszetes marihuanna ès nem pedig bio fű. Bár az is lehet de nem hinnèm.
2015. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagy valószínűséggel ez marihuána. De ne aggódj ez nem olyan nagy probléma, inkább füvezzen mint hogy valami szintetikus szart toljon. De azért beszélgess el vele hogy ne legyen mindennapos.
2015. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagyon jó irányba indult el a fiú, ez érdekes kép, a marijuana nem igazán így néz ki, lehet őrölve van, sokan őrlik és úgy szívják. Hölgyem én azt mondom inkább szívjon el néha egy spanglit minthogy igyon, egy sör is ártalmasabb mint egy spangli. Sőt jótékony hatással is van.
2015. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez valami szintetikus anyag lehet, a marijuana nagyon nem így néz ki, ezért kell jól letolni a fiút, nem azért ha füvezik!
2015. okt. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!