Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, hogy ne terítsem be az egész buszt a gyomortartalmammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy júliusban, ha minden jól sikerül elmegyünk egy 10 napos osztálykirándulásra Angliába. Nos, ez mind nagyon jó és izgi, de van egy számomra bitang nagy szépséghiba a tervbe, az, hogy busszal fogunk menni. Az tudni kell róla, hogy mióta csak ezen a földön tengetem a napjaim mindig rosszul lettem a buszon... Többnyire már 10-20 km után is olyan érzésem van, mintha egy hónapon keresztül romlott heringgel táplálkoztam volna, és, bár nem vagyok egy földrajz tudós, de annyit azért tudok, hogy Anglia ennek kb az 500 szorosára van... Szerintetek mit tegyek? Mindenképp el szeretnék menni, mert ez egy vissza nem térőlehetőség, de azt sem szeretném, hogy egy németországi kórházba kössek ki félig kiszáradva, miután kitaccsoltam az összes cuccot, ami csak a gyomromban helyet foglalt...

Segítsetek légyszi!!!



2015. febr. 13. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg az orvosodtól, hogy milyen szerek vannak erre a problémára.

Én csak a Daedalont és a B6-ot ismerem, azt próbáltad? De gondolom van más is.

2015. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha biztosan tudod, hogy okádni fogsz, akkor minek reszkírozni ?? Ha meg egyszerűen csak azt nem tudod, hogy mit és hogyan és mikor kell és szabad enni, azt gyakorolhatod.
2015. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos átmenetileg szedendő gyógyszerrel segít, bár egy gasztroenterológiai kivizsgálás is szükséges lehet, különösen akkor, ha más helyzetekben is előfordulnak a panaszok
2015. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Elmész a háziorvoshoz, kérsz gyógyszert (lehetőleg ne csak magnéziumot, hanem valami komolyabbat).

2. Felszállsz egy helyközi buszra, és kipróbálod, hogy működik-e a gyógyszer. Ha működik: ugrás a 4. pontra, ha nem működik, a 3. pontra.

3. Eldöntöd magadban, hogy próbálkozol-e még további gyógyszerekkel (1. pont), vagy nem mész el az osztálykirándulásra (4. pont).

4. Probléma megoldva.

2015. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

-A buszon ulj mindig elol,resnyire legyen nyitva az ablak

-Gyomber ALLITOLAG segit a hanyinger ellen (1 probat meger)

-B6

-Daedlon

-Mentolos rago (Nekem segit a hanyinger ellen)

-Cukorka


De a legbiztosabb ha megkerdezed a haziorvosodat.

2015. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!