Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? (lent részlete...

Mitől lehet ez? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Sokszor van olyan, hogy az egyik kezem sokkal, de tényleg nagyon sokkal hidegebb a másiknál, és olyan, mintha csillogna.

Nemrég beteg voltam, nem volt vészes, kis hőemelkedés, orrfolyás, közvetlenül utána a gyomrom és a bélműködésem is megőrült (utóbbi kettő sosem volt az igazi, kiskorom óta gyakran kell miatta orvoshoz menni). De nem olyan nagyon, érezhetően. Volt egy nagyon pici kis hőemelkedésem akkor is. Azóta gyakran érzek nyomást a mellkasomnál, mintha valami nyomná az egészet. Amikor mondjuk ugrom egyet, mert mondjuk sietek, és a lépcsőről csak leugrom, akkor ugyanez, csak nagyon rövid ideig. Ezután jön a fekete leves. Pár napja megőrült az emésztésem. Állandó émelygés, pokoli hasmenés (egészen sárgás, nem tudom, mennyire releváns), szinte elviselhetetlen puffadás, láz. Az egész vagy 3 napig tartott. Az első napon volt az, hogy egyszerűen nem tudtam mély levegőt venni, mert a szívem majd' kiugrott a helyéről, és azonnal köhögni kezdtem, és éreztem ugyanazt a nyomó érzést. A második napra a hasmenés többé-kevésbé elmúlt, de hánytam és a puffadás már-már a tűrőképességem határát súrolta, már a járás sem volt egyszerű téma. A szüleim előtt viszont mindig tartottam magam, nem is szóltam ezekről a "majd elmúlik" idióta címszóval. A harmadik napra már csak egy kis hasfájás maradt.

Viszont most azóta 3 nap telt el, iszonyúan erőlködnöm kell székeléskor, fáj a hasam, de alig érezhetően.

A szívem hasonló, és már csak kis nyomásra is minden végtagom elzsibbad.

Ami az emésztést illeti. Nem, állítólag nincs semmi gond, vizsgálták már millió+1-szer.



2015. febr. 14. 02:04
 1/2 anonim válasza:
100%
Huh végig olvastam.... a válaszom: halál
2015. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz :D :D

Azért ment a zöld kéz :)

2015. febr. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!