Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az anyajegy vérzik mi a...

Ha az anyajegy vérzik mi a teendő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a combom belő felén van egy anyajegyem, ami úgymond "kinőtt". Nem tudom hogy mondják az ilyet. A lényeg, hogy amikor megyek, a másik combomhoz dörzsölődik, és igy elég nagy fájdalmat okoz. Az utóbbi pár napban leragasztottam, most viszont észrevettem hogy a teteje lekopott és véres. Mit kéne tennem? Forduljak orvoshoz?
2010. febr. 11. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb menj el orvoshoz! Ő többet tudna mondani,lehetséges hogy le kell venni. Pláne,hogy rossz helyen van. Öcsémnek is nemrég vettek le egyet. :S
2010. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont egy hete sértettem meg az egyiket. Elmentem dokihoz, és azt mondta, hogy le kell venni. Jövőhéten leveszik. De egyébként azt mondta, hogy jó is hogy megsérült, mert egyébként is veszélyes lehet, máskülönben pedig ki tudja mikor nézettem volna meg.
2010. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, megfogadom a tanácsot!
2010. febr. 11. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, minél gyorsabban! Ha ez egy úgynevezett festékes anyajegy, akkor hamar elrákosodhat. Ha nem, akkor csak nagyon kellemetlen.
2010. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!