Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi időm lehet hátra?

Mennyi időm lehet hátra?

Figyelt kérdés

Üdv, mindenkinek. Minden nap teljesen részegre iszom magam ami nálam 2lbort és 6-7 felest jelent.

Mennyi ideig élhetek így? 18éves vagyok, 15éves korom óta kb minden nap így történnek a napjaim. Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 14. 23:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Mostanában már egyre rosszabbul vagyok, ezért is jött az eszembe ez a kérdés...
2015. febr. 14. 23:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a célod a kérdéssel? Változtatni akarsz és ehhez kérsz segítséget, vagy szimplán elhatároztad, hogy halálra iszod magad?
2015. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
célom nincs vele, csak megszeretném tudni, hogy mennyi ideig csinálhatnám még ezt? valahogy úgy, de minnél tovább szeretnék (így) élni..
2015. febr. 15. 01:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha így folytatod kb 40 évesen már félhülye leszel, ha még bírja a májad. Májfunkciós problémák illetve súlyos májkárosodás után talán heteid vannak, besárgulsz és nagyon rosszul leszel. Szerintem vidd le napi fél liter borra a töményet meg csak alkalmanként és ne ennyit !
2015. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hol iszol ennyit minndennap ? o.o csatlakoznék :D

am szerintem genetikától függ.

ismerek alkoholistákat akik szintén mindennap isznak vagy 30-40 éve.

2015. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, amúgy most is részeg vagyok, de ennek örülök hogy "40évcesen hülye leszek", mert sokat azt tolják nekem hogy kb 1évem van.. de most megnyugodtan, mert így legalább lazán ihatok még laza 22évet :D, kösszönöm szépen minden válasz írónak ;)

ja am nem genetika, elején énse ennyit ittam csak először minden hétvégén, minden héten 2x-3x, stb. aztán minden nap, és egyre többet mert a megszokott már kezd kevés lenni, ne álljatok rááá.. nekem semmi pénz nem kéne csak, hogy ihassak amíg van :D

2015. febr. 16. 22:10
 7/8 A kérdező kommentje:
ja és a holra válaszolnék itthon :D xd nincs sulim se melóm...
2015. febr. 16. 22:10
 8/8 A kérdező kommentje:
please help elfogyott minden alkoholom , mivel lehetne ehhez hasonló hatást elérni a háztatrtásban???!!
2015. febr. 17. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!