Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ropoghat a szegycsontom?...

Mitől ropoghat a szegycsontom? Kaptam pár könyökütést, azóta, de nem fáj olyan vészesen, kis nyomást érzek. Mikor hátra dőlök és kihúzom akkor jelentkezik. Már kissebbeket ropog, mint 2 hete. Gyógyul? Vagy ilyen lesz mostmár?

Figyelt kérdés

#ízület #egészség #csont #törés #gyógyulás #szegycsont ropogás #csont-törés
2015. febr. 16. 00:24
 1/4 A kérdező kommentje:
kicsit a púposabb is a csont ott. rendbe jön? nehéz fizikai munkát végzek, mellette edzek is, így érhetik ütések.
2015. febr. 16. 00:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ez van sajnos nekem szules utan kezdodott de hogy mitol fogalmam sincs engem is erdekelne mitol ropoghat nekem tobszor is ropog mar van nap mikor jobb es van mikor rosszabb. Es van olyan is de az rosszabb erzem mintha szurna a csont valamerre es amig nem roppan ki olyan nem jo erzes. Haziorvosomnak mondtam nem mondott ra semmit csak annyit hogy ha egy idos ember mondana erteni vagy ilyesmi nem emlekszem pontosan de azt vettem ki belole hogy nem hiszi el.
2015. febr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem vagyok egyedül. Nekem nem fáj, nem szúr. Az edzés utáni napokban fel volt szakadozva jobban a slájm...meg olyan lazábbnak éreztem az egészet mikor köhögtem..kis nyomást éreztem, most olvasgatok google-ba beírtam: szegycsont-ropogása...írnak minden félét. de Hogy ez abbahagy e valaha ??? sehol semmi. Holnap amúgy is megyek dokihoz, a táppénzt lezáratni, majd megemlítem neki. Nem is értem az egészet...Azt írják egyéb helyeken, ha el lenne repedve v törve az fájna, "ordító fájdalom"...ez nem olyan. De hogy Neked fáj is ..??!..röntgenre nem küldött el? És olyan nekem is h amíg nem roppan ki addig furcsa..utánna is furcsa...:D meg a tudat :D de majd megszokom...ha kell...Ez most mi? Nem tudom. Könyökösöket kaptam...én arra fogom egyenlőre. És eddig egy nagyot roppant, most mintha kissebbet roppanna
2015. febr. 16. 01:02
 4/4 A kérdező kommentje:
...nem köszöntem..bocsi. Szia amúgy. Sziasztok, ha többen is írnak.
2015. febr. 16. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!