Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok.176...

18 éves lány vagyok.176 centi,56 kiló. Szeretnék felszedni pár kilót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig ilyen testalkatú voltam, azonban most már nagyon kezd zavarni. Hiába eszem elég sokat, egyszerűen nem látszik rajtam.

Végső kétségbeesésembe tömegnövelő vitamint ajánlottak. Valaki tudna ebben segíteni? Mégis mit lenne érdemes szednem?

(sportoltam is, viszont orvosi beavatkozás miatt ezt még 2 hónapig muszáj hanyagoljam.)



2015. febr. 16. 21:56
 1/2 anonim válasza:
Semmit. Normális a tömeged, nincs vele semmi baj.. Ha nem akarsz duci lenni akkor inkább ne egyél sok fagyit .w.
2015. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazán normális ez a súly. 66 körül lennék éppen jó súlyba. Viszont mindegy mit eszek..semmi sem látszik rajtam.
2015. febr. 17. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!