Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég csúnya vadhúskinövés van...

Elég csúnya vadhúskinövés van a lábujjamon, mivel lehetne kezelni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a lábujjamon, én állandóan piszkálgattam (nem direkt, csak úgy ösztönösen..mint amikor van egy sebed és nem állod meg hogy ne kapard el),közben fertőtlenítővel kenegettem, hogy a körmömről vagy máshonnan ne fertőződjön.Nem tudom hogy elvált az élő részektől vagy valami, de folyamatosan száradt, és egyszer leesett magától.


Eddig egyszer fordult elő, és nem biztos hogy nálad is beválna. Ajánlom a pedikűröst, vagy egy sebészt

2015. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos kivágta. Ordítottam mint a szar, és mikor kimentem a rendelőből bekötözött lábbal sántítva, az összes kisgyerek a rendelőben rémülten félig könnyes szemmel ült és bámult. :D Azt hittem beszarok a röhögéstől. Előtte meg a fájdalomtól.
2015. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!