Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Surgos

Mit tegyek? Surgos

Figyelt kérdés
Marciusban fogytam. 164 centi voltam es 53-54 kg.sokat mozogtam es egeszsegesen taplalkoztam. Aut most is. Emiatt kimaradt a menzeszem, de aztan helyrejott. Es nottem 3 centit, u.a. A sulyom. Mivel jon a tavasz es a suliban sokat ulok, jolesik a mozgas, elkezdtem megint tornazni. Es most ez a 8. Nap hogx kesik. Anya aggodik h mi van ha majd kesobb emiatt nem lehet gyerekem. Valami tanacsot szeretnek kerni. Koszonom elore is. 16/l

2015. febr. 21. 17:10
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez nem gond mivel sportolsz. Én sportakrobatikázok és van amikor 2-3 hetet is késik. Megkérdeztem az iskolában a védőnőt és ő is azt mondta hogy a sport miatt van. 15/l
2015. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2015. febr. 22. 13:02
 3/4 anonim válasza:
Mivel a ciklus hossza nem állandó(25-35 nap) és az alapvetőnek tekintett a 28, ezért ott van a +7 nap amit még biztonságosan túl lehet lépni 4-5 nappal.
2015. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. febr. 23. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!