Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogy ha valakinek...

Az normális hogy ha valakinek erős fizikai fájdalmai vannak akkor rémálmok gyötrik?

Figyelt kérdés

Illetve rémálom, mert ugyan azt élem át lassan 20 éve... ( volt egy balesetem amiben elveszítettem az egyik végtagom, és mikor ennek a helye fáj akkor mindig rémálmom van, a baleset napját újra és újra átélem... ) ugyanakkor a jobb napjaimon mikor nem fáj semmim akkor egyáltalán nem álmodok semmit... Az egészet külső szemlélőként élem meg azaz látom kívülről hogy mi történik, sőt nem egy olyan álmom volt amiben az akkor jelenlévő személyekkel interaktívan beszélgettem meg minden, illetve akár mit tettem álmomban sosem sikerült megakadályoznom a balesetet, mindig megtörtént ugyan az.


Miért van ez, vagy normális egyáltalán?



2015. febr. 26. 07:02
 1/2 anonim válasza:
Poszttraumás stresszre utalhat a jelenség. (Ami teljesen érthető egy ilyen eset után.) Célszerű lehet szakemberhez (pszichológus) fordulni, mert ezt fel kell dolgozni. Nem csak "bolondoknak" van rá szüksége meg telegyógyszerezni sem fognak. Egyszerűen fel kell dolgozni a traumát. Kitartás!
2015. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De miért csak akkor jön elő a rémálom ha fáj valamim? Nem csak az adott végtag fájdalmakor, hanem mikor másom fáj, akkor is előjön.
2015. márc. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!