Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális reggel az erős...

Normális reggel az erős vizelési inger, ami majdnem fáj is?

Figyelt kérdés
Nem szokott más problémám lenni vele, amúgy sok folyadékot iszok. Lehet hogy emiatt van?

2014. jan. 1. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni, mikor visszatartom. Mármint, mondjuk 5kor érzem, hogy kéne, de visszaalszok, aztán 7 körül már fáj és akkor kimegyek wcre.
2014. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Helló! Nálam is ugyanez van:) De akkor nyilván normális, de azért elég zavaró is olykor. Kicsit sokat iszok, ez tény. Lehet az életmódomon is váloztatni kellene. Nem mindig van ez, de legtöbbször igen. Vagy többet kellene mozognom, talán olyankor nincs annyira.
2014. jan. 1. 16:43
 3/3 anonim válasza:
Szia . Szerintem teljesen normalis. En napi6-7 litert iszok es van hogy ejszaka is egy 2 litert vagy tobbet lenyomok ilyenkor ejszaka pisilnem kellvde lusta vagyok ki menni es sokszor utana mar megmozdulni is rossz :D
2014. jún. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!