Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Fűnek (káb. szer) van...

A Fűnek (káb. szer) van valami ilyesmi szaga?

Figyelt kérdés

22 éves fiam szobájában(ból kiszivárgó) újabban baromira idegesítő,undorító szagot érzek,amire ő azt mondja,hogy a bizonyos extreme sportnál használatos védője olyan szagú.

Ez a szag a következőre emlékeztet(lehet,hogy fura,de nekem ez jut eszembe róla):

Általános iskolai tornaterem szaga óra után.Kererű,savanyú,fojtó szag,amiben keveredik izzadtság,bepállodtság,parketta,pvc-műanyag,tini kanszag,és ilyesmi.

Ez lehet valami fű?



2015. febr. 27. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lehet fű.
2015. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fű inkább olyan édeskésebb szag - és nekem már messziről forog tőle a gyomrom, de mondjuk az egyéni dolog :)


De a felsoroltak nem igazán illenek rá.

2015. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fűnek nem ilyen a szaga.
2015. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem..

Mégcsak nem is hasonlít..


A fű édeskés illatú, enm savanykás.. Szerintem kellemes, nagyon atható, mindenhol kiszúrja az ember.

2015. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A fűnek jellegzetes, erős illata van de nem hasonlít az általad leírtakhoz. Valószínűleg időszerű lenne kimosni az edzőcuccait és a védőfelszerelést! Egyszer én is a táskámban felejtettem a sípcsontvédőmet és 2 nap után olyan erős, csípős ammóniás szaga volt hogy ihaj! Több mosás kellett hozzá hogy eltűnjön. Szóval kár aggódni!
2015. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem inkább egy brutális kesernyés izzadság szagra emlékeztetett,mikor először éreztem.

Amúgy kérd el a dobozt ,nyugodtan mondd,hogy nem akartad elhinni,hogy az ilyen.

2015. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!