Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van ilyesmi fogyókúra/szer?

Van ilyesmi fogyókúra/szer?

Figyelt kérdés
Furcsán fog hangzani, illetve tudom, valamit valamiért elv de mégis. Utálok mozogni azon kívül amit a gyerek után illetve a szükséges biciklis meneteken teszek. Sokat nem eszem, de amit igen azt sajnos este, mert egyedül nem szeretek és akkor ér haza a párom. Mégis van rajtam jócskán felesleg, amit le kellene adnom. Valami tipp?
2012. jan. 20. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon általános, az étkezésed tudni kellene részletesebben. Mit eszel, mit iszol. Este sokat enni nem szerencsés, mert szépen megy zsírba az egész. Étvágycsökkentő, vízhajtó van, de az nem megoldás. Fogyás=életmódváltás, különben jojó lesz. Bár az egy aranyos játék!
2012. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Képzeld el hogy lenne valami ilyesmi - életed végéig azt használnád vagy ugyanúgy visszahíznál?

"Egyedül nem szeretek" emiatt egy kicsit luxus beáldoznod az egészséged szerintem :)

2012. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!