Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a reggelr...

Miért lehet az, hogy a reggelre hatós hashajtók nekem nem reggelre hatnak?

Figyelt kérdés

Eddig akármi olyan hashajtót próbáltam, aminek a lányege az lett volna, hogy este beveszem, reggelre hat, soha nem így lett. Pedig már próbáltam azt is, hogy este 6óra felé vagy előbb veszem be, nem eszek utána már, 8-9kor lefekszek aludni, de akkor sem reggel hat amikor felkelek, hanem legkorábban 9-10 óra felé.

Tegnap pl 3 nap wc kihagyás után bevettem 18 csepp guttalaxot, viszont ma enyhe hasfájáson kívül semmi nem volt. Nem voltam wc-n ma sem, pedig majdnem a max felnőtteknek szóló adagot vettem be.

Használtam már egyszer glicerines kúpot is amikor egy hétig nem tudtam wc-re menni, de az sem eredményezett olyat, amit vártam volna. Én ennyi idő után azt várnám, hogy legalább a fél napot a wc-n töltsem, és érezzem azt, hogy most aztán kipucolódtam teljesen, de alig valami.

Mi van velem? Mit csináljak hogy hasfájás nélkül komolyabban kipucolódjak, vagy hogy egyáltalán időben hasson a hashajtó, mert hétköznap a suli miatt be sem merem venni...

Köszi L20


2015. febr. 28. 20:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy általában reggel 6óra felé kelek.
2015. febr. 28. 20:22
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Hétvégén, mikor nem mész sehová, csinálj 2-3 alapos beöntést. De ha ennyire nem hat semmi, érdemes lenne a háziorvosoddal megbeszélni.
2015. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pontosan ugyan ez van velem is, ugyanígy próbáltam a guttalaxot, még a ricinusolajat is kipróbáltam, de acélból van a belem vagy nem tudom, nem hatott :( Aztán ,ár felidegesítettem rajta magamat, hogy semmi nincs ami jó lenne és bevettem a guttalaxból kb 35 cseppet, na az már segített reggelre, mekkora megkönnyebbülés volt:D
2015. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!