Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is sok ez a hízás?

Szerintetek is sok ez a hízás?

Figyelt kérdés
Kb két év alatt 30-35 kilót híztam. Most 15 éves vagyok és 84 kg. Ez tényleg nagy mértékű hízás? Az utóbbi időben kicsit megnőtt az étvágyam, de szerintem nem eszek sokat, kb 7-szer egy nap. Szüleim szerint sportolnom kéne valamit. Szerintetek ez sok? Nem akarok lemondani az evésről, és nekem jó így. Igaz, hízok de olyan 90 kilóig szerintem nem zavarna. Szerintetek kezdjek el fogyózni vagy kevesebbet enni?

2015. márc. 2. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 180 centis fiú vagy még nem olyan vészes.


De egy átlag magasságú fiatal lány, sőt érett nő esetében is rengeteg ez a súly.

De ezt te is tudod.


Sportolj és egyél kevesebbet, meg normális ételt a szemét helyett.

2015. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 foreveralonepls válasza:

Kicsit sok:/ szuleidnek igaza van,pl menj uszni,szerintem az a legjobb sport.

15 evesen 55-65kg az ugymond "normal".

De ha te jol erzed igy magadat,addig semmi baj:) De ne akarj mar 90kg-os lenni.

Nem azert irom hogy piszkalodjak, de kesobb ebbol bajod is szarmazhat,pl magas vernyomas-cukor betegseg,vagy akár meg tobbet eszel:elzsirosodnak a belso szerveid,szivrokam lehetosege megno..meg ilyen kis aprobb dolgok:D

Legyen szep ested!:)

2015. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!