Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert hizok, vagy ha nem...

Miert hizok, vagy ha nem hizok miert nem fogyok?

Figyelt kérdés
1 heten 5x fociedzes +3 tesi. Rengeteget futok meg minden, meg se fogyok, csak hizok. Orvosnal is voltam, nincs semmi problema velem.Akkor miert? A taplalkozasom is jo. delog eszek 2-3 zsemlet. Ebedet a suliba eszek.Vacsira nem eszek vmi sokat

2015. márc. 1. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy az étrended nagyon rossz és sok kalóriát viszel be (holott azt gondolod, hogy nem)

Vagy ha meg vagy győződve róla, hogy keveset eszel és fogynod kéne de mégsem megy, akkor esélyes, hogy alulműködik a pajzsmirigyed. De szerintem az első a valószínűbb..

2015. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

konkrétan mit eszel? mennyit? pl tegnap mit ettél és ittál pontosan (lehetőleg grammra pontosan)?

a hízást hogy érted? testtömeged nő vagy a testzsírszázalékod? hány éves vagy? milyen magas? hány kg? lány/fiú?

2015. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.: mi is azt hittuk h pajzsmirigy, ey voltunk vizsgalaton, de semmi baja.


2.: konkretan egy atlagos napon delelott 3 szunetbe megeszek 3 vagy ketto zsemlet.ebed: amit menzan adnak.egy tanyer leves es 1 tanyer pl.rizs,teszta stb.

vacsora: altalaban rizs,teszta,meleg szendvics stb.

mennyit? kb. mindegyikbol egy atlagos tanyer meretut.nemtudom grammra pontosan

inni: mindig vizet iszok.

tegnap pl. reggeli: 1 zsemle, ebed:1 tanyer tarhonyas hus vacsora: tarhonyas hus, csak kevesebb mint 1 tanyer.inni: 2 pohar viz kb.

hizast ugy ertem h testtomegem no,de par ember szerint azert lettem tobb sulyu mert az izmom nott,mert h dupla annyit edzek,de en nem erzem ugy h az izmom none, hanem ugy h a haj.

15 eves lany 164 cm 64 kg

2015. márc. 1. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt az étkezéssel van probléma.. Ez sokkal több kalória, mint amire a szervezetednek szüksége lenne.. Csupa szénhidrát

Izmosodni, biztos hogy nem izmosodsz ilyen étrend mellett :D

2015. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!