Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apukám 168, anyukám pedig 160...

Apukám 168, anyukám pedig 160 cm magas, tesóm 13 éves és még 150 cm sincs. én 16 éves vagyok,181 cm. Mi az oka hogy ennyivel magasabb vagyok tőlük?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Valószínűleg a felmenőitek között volt ilyen magas személy és az ő génjei öröklődtek. Vagy valamilyen pajzsmirigy probléma okozhat "extrém" magasságokat.
2008. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a nagyszülők vagy valamelyik más rokonod magas volt és tőle örökölted.Az én anyám 165 centi apám is 3 centivel alacsonyabb nálam én meg 174 centi lány vagyok.

Azt mondják a nagyszüleim voltak nagynövésűek és tőlük örököltem a magasságot.Az unokatesóim is eléggé magasak.Mndaketten fiúk 17 és 19 évesek majdnem két méter magasak.

2008. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg öröklés, 6 generációra visszamenőleg örökölhetünk. Azonban lehet nővekedési hormon túltermelése is, azt hiszem az agyalapi mirigy állítja elő, ott is lehet bibi. De ennek baromi kevés esélye van, sokkal valószínűbb egy magas felmenő a családban.
2008. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!