Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 165cm és 44 kg vagyok. Mennyit...

165cm és 44 kg vagyok. Mennyit kellene még híznom szerintetek, hogy normális alakom legyen?

Figyelt kérdés

1.5 éve anorexiát állapítottak meg, nem akartam hízni idáig egy dkg-t sem.1,5 évig 40-41 kg voltam.Nagy nehezen rávettem magam 3 hete a hízásra,így tartok 44 kg-nál.

Csak azt szeretném megtudni hogy minimum hány kg-t kéne még felszednem, és milyen ételeket egyek, mit mozogjak stb?:)

Ha kell mutatok képet is privátba.:)


19/L



2015. márc. 5. 14:02
 1/9 schocko ***** válasza:
Hogy sikerül híznod?
2015. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52-53 kilónál már jó lszel, de tessék sportoni is mellette, hogy alakod izmod is legyen, ne háj.
2015. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak megemeltem a kaja adagom, elkezdtem enni normálisan, mint egy normális ember, mert nagyon sokáig kb 2-3 müzliszeleten éltem :(

amúgy köszönöm a választ,de mit mozogjak mennyit?

2015. márc. 5. 14:08
 4/9 talor válasza:

Ha 10-15 kilót még felszedsz, akkor elmondhatod, hogy jó alakod lesz.

Hogy mit egyél? Az jó kérdés... Napi hány alkalommal eszel most? Nem vagyok táplálkozási tanácsadó, de én azt mondanám neked, hogy egyél naponta többször keveset, minthogy egyszerre "tömd" magadba a kaját.

2015. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 talor válasza:

Fontos, hogy naponta egyél meleg ételt, a müzliszelettől nem fogsz hízni. :)

Eljárhatsz futni, ha van rá időd és szeretsz is, de először szedj fel pár kilót. :)

2015. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most naponta 5x-6x keveset, főtt ételt mindennap eszek, müzliszeletet már nem eszek, mert abban alig van kalória. azt is figyelem.:D
2015. márc. 5. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég nehéz megállapítani 2 adatból, mert nem feltétlen úgy nézel ki, mint egy másik 44 kilós 165 cm magas lány. Egy linket azért dobhatnál, nem feltétlen magadról.
2015. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kezo86 válasza:

Szia! Ha biztos akarsz menni, érdemes a BMI testömegindexszel kiszámolni, hány kilótól esel már egészséges kategóriába. (Itt tudod pl: [link]


Így megtudhatod, mi az a minimum határ, amitől már egészségesnek számítasz, de érdemes annál néhány kilóval többet felszedni, nehogy visszafogyj.:)

2015. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!:)
2015. márc. 5. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!