Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások ellen valaki...

Pattanások ellen valaki valami jó gyógymódot? 18F

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok , nemsokára 19. És még mindig tele vagyok pattanással. Arcomon gyakran , nyakamon mindig, hátamon is szintén mindig. Próbáltam sok kenceficét de semmi nem javított. Nyáron valamelyest jobb a helyzet.

Bőr gyógyásznál még nem jártam.

Dohányzom , és nem figyelek annyira az étkezésemre, mert azt eszem épp ami van, nem vagyok éppenséggel tehetősebb.


Szóval, azt halottam hogy a szolárium segíthet, valóban?

Valaki más megoldást a pattanások , ha nem is végleges eltüntetésére, de enyhítésére?



2015. márc. 9. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
citrom levével szoktam kezelni a pattanásokat, fertőtlenít és nagyon gyorsan leszárítja őket
2015. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! :) Látom nem írtak sokan, de én azért leírom.

Tudom, hogy a fiúk nem szeretik a "kencefencéket" mégis pár alapdolgot muszáj beszerezned.

Arctisztító : Himalaja, folyós nem krémszerű

Arcradír: Van normál bőrre, szárazra és zsírosra is, illetve kombinált, ez is Himalajás legyen, a DM-ben Rossmann-ban szerintem tuti van.

hidratáló: Himalaja

Reggel használj arctisztítót, rakd rá egy pamacsra és utána az arcodra, ezek után (bocs a szóismétlésért), hidratáló

Napközben ne érj az arcodhoz, ne piszkáld és ne akard kinyomni a pattanásokat inkább menj kozmetikushoz és iratkozz be gőzkezelésre ahol igaz hogy fájdalmasan, de kinyomják a pattikat. NYÁRON ne menj mert ha ki lesz nyomva a Nap beleégeti a bőrödbe.

Este ugyan úgy arclemosó és hidratáló

Heti 1x arcradír hogy leszedje az elhalt bőrt.

Pakolásokat nem igen írnék neked mert fiú vagy, de ha szeretnél többet szeretnél tudni írj privit :)

Ja és a dohányzás nem tesz jót az arcbőrnek,illetve ne egyél annyi gyorskaját és napi 2l vízet igyál. Ja és járj kondiba vagy sportolj valamit ha jól akarsz kinézni :)

2015. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolsó vagyok, a szolárium csak árt :/
2015. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!