Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok-e ajánlani valamilyen...

Tudtok-e ajánlani valamilyen házipraktikát/krémet/gyógymódot véraláfutás ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos a mukahelyemen nagyon rossz helyen van egy kanapé, illetve egy fotel és szörnyű hegyes fából készült karfájuk van. Ahányszor elmegyek mellettük, mindig nekimegyek valamelyiknek és csúnya véraláfutásos a combom. Lassan már kéttenyérnyi részen. És eléggé fáj is.

Tudom, leginkább ki kelle várni, hogy felszívódjon a szövetek közé került vér, de remélem valaki tud ajánlani valami "gyorsító" gyógymódot:)

Előre is köszi!


2009. márc. 29. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem a Feketenadálytő krém vált be:)

Rossmann-ban vettem,de ha ott körbenézel,vagy megkérdezel vkit,lehet,hogy van jobb:)

2009. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

Az az igazság, hogy eszembe sem jutott, pedig van otthon és szoktam is használni, csak inkább húzodásokra, görcsös izmokra, ínfájdalmakra.

Mindenképp kipróbálom erre is:)

Köszi mégegyszer.

2009. márc. 29. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Körömvirág-kenőcs.
2009. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!