Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltam ortopédián. Az orvos...

Voltam ortopédián. Az orvos semmi bíztatót nem mondott. Mégis lehetne valamit tenni?

Figyelt kérdés
Scoliosisom van, már felnőtt vagyok (22). 7 fokos jobbra convex, 15 fokos balra convex. Gyógytornára "talán"-t mondott, a gyógyulásra "nem sok esély"-t. Mégis lehetne tenni valamit. Valamilyen mozgás (hátizomerősítés)?? Futás? Valami? Az úszás az még okés. Illetve még bokasüllyedésem van.
2015. márc. 11. 13:27
 1/2 anonim válasza:
ajj ne parázzz már erre rá... az emberek több mint 50%a él ilyen és ehhez hasonló "betegségekkel" amik baromira nem osztanak nem szoroznak... Egy a tuti: Ezek után figyelj rá oda, hogy a testtartásod mindig helyes legyen hogy tovább ne romoljon a helyzet és sose hanyagold a mozgást huzamos ideig. Ennyi. Nincs neked semmi olyan bajod amiért bánkódni kéne, és ha odafigyelsz nem is lesz..
2015. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van... de rengeteg szakmát áthúzhatok emiatt...
2015. márc. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!