Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehettem rosszul?

Mitől lehettem rosszul?

Figyelt kérdés
Ma az osztállyal voltunk orvosnál, mert megkaptuk a kötelező védőoltást. Amikor én már megkaptam az oltást, rá olyan 30 mp-re olyan rosszul lettem hogy alig láttam, alig bírtam menni. De előtte a többiek is mondták, hogy ez sokkalta jobban fájt mint az eddigiek. Amikor rosszul lettem szóltam a tanárunk, és le kellett feküdnöm egy ágyra, és utána egy 5 perc múlva már minden elmúlt, csak egy kicsit zsibbadt a karom, de a többinél is zsibbadt. Azért kérdezem, hogy mi lehetett ez, mivel még sohasem volt ilyen érzésem, hogy ennyire szédüljek... Nem is voltam beteg, se semmi. Nem értem. De mostanra már semmim se fáj. Mi lehetett ez? 14/F

2015. márc. 12. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Immunrendszered dolgozik . Az oltás méreg . Sok mézet sok gyümölcsöt és vizet teát igyál . Sómentes fűszeres leveseket és sok hagyma félét kígyóuborkát dióbelet fogyassz .
2015. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feltételezem Hepatitis B elleni oltásról van szó. Nem meglepő vagy különös, mivel előfordulhat ilyen mellékhatás.


"Nem gyakori (100 adag oltásból legfeljebb 1 esetben fordulhatnak elő):

- szédülés;"

[link]

2015. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen... Hepatitis B volt. Hát akkor úgy látszik, hogy nem vagyok szerencsés.:(

2015. márc. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!