Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti mennyire vagytok...

Lanyok! Ti mennyire vagytok szôrösek? Pl. Kezfej, ujjpercek? Csak a PCO szindroma miatt kerdezem.

Figyelt kérdés
A PCOS egyik tunete a tulzott szorosodes.. Nem tudom,h nekem az van e,ki szeretnem deriteni,mert par tunet stimmel sajnos..

2015. márc. 12. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Piheszőrök vannak az ujjaimon, kézfejemen, de nem szembetűnőek, tulajdonképpen szerintem nem is észrevehetőek.
2015. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És úgy szeretnéd kideríteni, hogy van-e PCOS-ed, hogy egy gyakoris statisztika alapján kitalálod, hogy szőrösebb vagy-e az átlagnál vagy sem?

Ne legyél már ilyen butus.


1. A fokozott szőrösödésnek a PCOS-en kívül lehet még ezer meg egy oka.

2. Nem minden PCOS küzd fokozott szőrnövekedéssel.


Ha gyanú van rá, hogy ilyen betegséged van, akkor el kell szépen menni nőgyógyászhoz, ill. endokrinológushoz, ahol majd megnézik szépen UH-val a petefészkeid, vesznek vért és abból megnézik a hormonjaid. Ugyanis diagnózis így állítható fel..

2015. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mar reg elmenten volna,ha Magyarorszagon elnek..
2015. márc. 12. 20:44
 4/4 A kérdező kommentje:
De itt sajnos konyorogni kell,beutaljanak valahova..es akkor is csak fel ev mulva kapok ipt
2015. márc. 12. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!