Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szedhetek ezekután magnéziumot?

Szedhetek ezekután magnéziumot?

Figyelt kérdés
2 doboz magne b6-ot szedtem ki magnéziumhiányra és szorongásra. Azonban azt tanácsolták, hogy szedjek külön magnéziumot, mert a magne b-ben kevés a magnézium. Most ezután elkezdhetek szedni magnéziumot, és ha igen milyet? Nem okozok magnéziumtúladagolást magamnak? Egyébként a magne b6-ból napi 2-t szedtem (a doboz szerint napi 6-ot lehet belőle bevenni)

2015. márc. 13. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megennéd a 2 doboz magne b6-ot együltő helyedben, akkor sem lenne semmi különösebb bajod.


Egyébként nem értem a logikádat, az ajánlott adag töredékét vetted be, ráadásul azt mondták neked, hogy abban a tablettában eleve túl kevés a magnézium. Te meg túladagolás miatt aggódsz. He?!

2015. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen mert így már több hónapja szedem a magnéziumot, mintha 6-ot vennék be (amúgy a neurológus írt fel napi 2-t)Csak azért gondoltam, hogy lehet túl régóta szedem...
2015. márc. 13. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ha mondjuk öt évig szeded, az olyan, mintha napi 20-at vettél volna be? Ne beszélj már zöldségeket. A felesleges magnézium kiürül a szervezetből, tökmindegy, mennyit vettél be 2 hete.
2015. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogod túladagolni magad, ne aggódj! Ha a tízszeresét szednéd, akkor sem. Ezzel csak a gyógyszeripar ijesztgeti az embereket, sosemvolt kutatásokra hivatkozva.
2015. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!