Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tűnik el a szemölcsöm?

Miért nem tűnik el a szemölcsöm?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve járok vele bőrgyógyászhoz fagyasztásra, rendesen kenegetem is és kisebb lett, mint az elején, de még mindig nem tűnt el. Miért lehet ez?

2015. márc. 13. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig puhítsd és vágd ki amíg a húsodat el nem éred. minél jobban fáj és vérzik amikor kivágod annál jobb. Makacs jószág az ilyen, de tényleg csak akkor lehet megszabadulni tőle, ha teljesen tövestül távolítják el. nekem lábamon volt, vagy 2 évig szenvedtem vele. Volt egy a kezemen is a két ujjam között, de annak elég volt egyetlen egy fagyasztás is.
2015. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. márc. 13. 22:33
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem tudom mennyire szerencsés kivágni, mert a körömágynál van a szemölcs és a bőrgyógyász azt mondta, hogy nem fogja kivágni, mert akkor nem fog rendesen nőni a körmöm.
2015. márc. 13. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!