Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az, ha valaki a...

Tényleg igaz az, ha valaki a leghumorosabbnak viccesebbnek tűnik az lesz a leghamarabb depressziós?

Figyelt kérdés

Mindig is energiabombának tartottak engem, öntöttem magamból a sok viccet mert imádtam ha mindenki nevet.

Aztán igazából az elmúlt 1-1,5 év alatt kezdtem azt érezni hogy valami nincs rendben. Párkapcsolat, otthon, magammal. Nem tartom mániákus depressziósnak magam, de azt hiszem van valami baj. Nem vagdosom magam semmi ilyesmi... azt hiszem csak a lelkem fáj... sokszor este lefekszem és arra gondolok, mi a francnak vagyok? Nem vesznek olykor komolyan, tudom is miért. De én ilyen vagyok.

Hogy tudott valaki ezeken tullépni?


2015. febr. 1. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Aki depressziós, az nem tudja egyszerűen összeszedni magát és túllépni rajta.

Van néhány házi módszer, ha azok nem használnak, akkor már orvos kell.

Sok sárga szín, vitaminok, tavasz felidézése például madárdallal. Hetente két éjszakát virrassz át. Már csak egy-két hónap tavaszig, az is szokott segíteni.

2015. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!