Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy finn/infra...

Mennyibe kerül egy finn/infra szauna cakli-pakli?

Figyelt kérdés
Imádok szaunázni, de nem vagyok nagyon eleresztve pénzzel, mégis érdekelne, hogy mennyibe kerülne otthonra egy szauna, mert akkor gyűjtenék rá és egyszer vennék egyet.
2015. márc. 14. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én olyan 2-300-ra saccolnám az infrát, legalábbis ilyen ár rémlik. Ja itt van is oldal, ami ilyesmiket ír: [link]
2015. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ 250 ezer forint magasságában akkor hozod ki, ha te csinálod. Egy hőálló törésmentes üvegajtó kb 100 ezer HUF (vagy több)


Határ a csillag. A Construmán (kiállításon) 1,5 millióért volt az átlag.

2015. márc. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jav.


Határ a csillagos ég...

2015. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2es választ értsd úgy hogy egy 4-6 személyes szaunát


1 személyes kabin természetesen olcsóbb

2015. márc. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kerti fatüzeléses szaunát jó barkács ismerettel egy 100-asból ki lehet hozni. Ha egy elektromos kazánosra, igényes faanyaggal készültre vágysz, a kisebbek 1 milla környékén vannak összeszerelve.
2015. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
220000Ft-ért van nekem pont egy eladó :) Ha még aktuális, írj üzenetet. 6 személyes, Finnrelax, lávaköves.
2015. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!