Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abból lehet baj ha egy anyajeg...

Abból lehet baj ha egy anyajegyből kitéptem a szőrszállat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én is csináltam már és semmi bajom nem lett tőle.
2010. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem pedig lehet...nagyon vigyázni kell minden anyajegyre...inkább vágd le a szőrszálat:)

persze a végésnál is szépen, nehogy belevágj az anyajegybe:)

2010. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jajj nem jól olvastam:D szóval most az egyszer tépted ki?így értetted igaz?azt hittem rendszeresen...:)

akkor semmi baj nem lehet, nyugi:)

2010. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

LEHET! Nagy baj lehet.


Tipikus logikátlan hozzászólás, amikor valaki azt gondolja, hogy azért, mert ő is csinálta már, és nem lett baja, másnak sem lehet. Az ilyen válaszolónak jó lenne logikát tanulnia.


Ha nem tudsz különbséget tenni a festékes és a nem festékes anyajegy között, akkor semmiképpen ne húzd ki. Kérdezz meg bőrgyógyászt, milyen típusú az anyajegyed!


Ha festékes anyajegyből kitéped a szőrszálat, akkor az könnyen elrákosodhat. Melanómát kaphatsz, ami az egyik legrosszindulatúbb daganatos betegség, csűnya halál. Ezt kockáztatod. Tehát amíg nem tudod biztosan, hogy nem festékes az anyajegy, NE HÚZD KI!


A fenti első válasz meg iskolapéldája lehetne annak, hogy miért kell fenntartásokkal kezelni a gyakorikérdéseken kapott válaszokat.

2010. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsó válaszadónak.Lehet belőle baj. De azért ennyire nem kell szigorúan venni. Nem lehet mindenki olyan okos, mint egyesek.
2010. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyan okos, csak nemrég vizsgáztam ebből. Csak arra utaltam, hogy itt bárki bármilyen sületlenséget beírhat minden szakértelem nélkül, és aki kritikátlanul elfogadja a válaszokat csak azért, mert ide vannak írva, extrém esetben akár az életét is kockára teheti vele. Mondjuk boldogan tépkedi tovább, mert azt mondták, hogy nem lehet semmi baj belőle.
2010. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó persze, teljesen igazad van. De fiatalok is írnak ide és persze tudni kell,hogy nem szabad mindent készpénznek venni, amit ide írnak.
2010. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor egyetértünk. Remélem, hogy minél többen tudják is.
2010. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!