Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni arc pirosság...

Mit lehet tenni arc pirosság ellen?

Figyelt kérdés

Már legalább 6.-os korom óta ilyen, lehet előtte is ilyen volt csak akkor még nem zavart.

De mostanában nagyon zavar, idén jöttem egy új gimibe, szinte minden tanár megkérdezte miért vagyok zavarban, és mondtam hogy nem vagyok csak ilyen az arcom stb


Néztem képeketa Rosacea nevű betegségről, nekem nem úgy, piros, nincsenek ilyen foltok, gumók ilyesmik az arcomon, hanem sima, csak más szinű (piros) egy nagy foltban mind2 oldalon. A homlokom nem piros.

Az arcom nem csak akkor piros amikor izgulok, hanem a nap 24 órájában.

Amikor nagyon nyugodt vagyok akkor rózsaszín.


Valaki aki hasonló cipőben járt tudna nekem mondani valamit hogy mit tudnék tenni?


2015. márc. 15. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kevés púdert tehetsz rá, ami takarja. Amúgy szerintem nem kell vele kezdeni semmit. Régebben direkt pirosította az arcát az a nő, aki jól akart kinézni.
2015. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az hogy fiú vagyok, a nőknek még talán jól is áll, de fiúnak... :D
2015. márc. 15. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek ilyen az arca,voltak mindenféle kivizsgáláson, allergia vizsgálton,minden rendben van,nem találtak semmit, úgyhogy neki ilyen maradt az arca.
2015. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ettől tartok én is.

Azért vārok hátha valaki ír még valamit.

2015. márc. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!