Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 164-166 cm...

13 éves vagyok 164-166 cm 57-60 kg. Kiváncsi vagyok, hogy ehhez a magasságomhoz hány kilonak kellene lennem, hogy vekonyan nezzek ki?

Figyelt kérdés
A csontozatom vastag és sportolok is (foci heti 2 edzés) minden napos tesink van de azon belül még neg otthon is elég gyakran futkorászok/focizok. A vastag csontozatom miatt elég kövérnek látszom. A barátaim azt mondják, hogy vékony vagyok (ezt a lányok mondják) a fiúk meg 50-50 százaléka kövér disznónak a másik fele meg vékonynak mond. Arra lennék tehát kiváncsi, hogy a leirtak alapján hány kiló lenne nálam a normális?

2015. márc. 16. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Lany vagy? Akkor olyan 50-nel nem szabadna tobbnek lenned,

Ha fiu vagy akkor ez normalis.

2015. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az első hülyeséget ír...

ehhez a testmagassághoz ennyi évesen bőven elég ez a súly

2015. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet pricatba kepet kapni? Meg mondom en oszinten hogy kover vagy-e vagy sem!
2015. márc. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Lány vagyok amúgy.
2015. márc. 16. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok... szerintem bőven jó az ha egy 166cm magas lány kb 60 kiló... de várom a képet és meg mondom az őszinte véleményemet! :)
2015. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!