Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A paradicsomlé egészséges?

A paradicsomlé egészséges?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap megiszok 1 liter dobozos paradicsomlevet. Gondolom bajom nem lesz tőle, de jó ez valamire? Egyébként azért iszom mert nekem nagyon ízlik :D
2015. márc. 16. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, sőt, imádom! De azért napi 2 dl, max. a 2x2dl szerintem elég belőle, nem kell túlzásokba esni!
2015. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Az mondjuk más kérdés, hogy mi lesz belőle mire bedobozolják.

2015. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


Igen, de csak az, amit magad főzöl. Én még sosem ittam boltit, azt sem tudom, milyen íze van. Én mindig magam főzöm az egész családnak (évek óta én csinálom). Abba nincs semmi adalékanyag, csak a tetején egy pici szalicil. Az még egészséges. és én minden gyanús foltot kivágok a paradicsomból, + 2 léből megmosom egyesével.


A konzervgyárban szerinted mennyire foglalkoznak azzal, hogy van a paradicsomon egy folt? Semennyire. Simán belemegy a rohadt is. Én biztosan nem innám meg.


Ha van egy jó darálód, és tudsz venni nyáron tojásparadicsomot, és azt a nagy rózsaszín fajtát,akkor abból nagyon finomat tudsz főzni, ha van egy jó paradicsomdarálód. és az egészséges lesz, az biztos!! Főleg, ha néha a nyersből is kortyolsz főzés közben, mint én :)))

2015. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!