Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek Bill Clinton...

Szerintetek Bill Clinton szívkoszorúér-műtétjénél használtak-e vért, azaz melyik a modernebb orvoslás: a vérnélküli, vagy a vért használó?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

drága jehovás, mi köze ennek a kérdésnek (ahogy föltetted- mert a hátsó szándékot mindenki tudja) a valláshoz?


nincs olyan, hogy az egyik modernebb, mint a másik

az egyik esetet vér nélkül is meg lehet oldani, a másikat csak vérrel- ilyen egyszerű, akármit is hazudoztok

2010. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vérveszteséggel járt,akkor bizonyára használtak,de egy ilyen műtét szerintem nem jár nagy vérveszteséggel.Gondolom nem jókedvükből adják a dokik,semmi köze a modernséghez.
2010. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem a kérdésfeltevő épp a jehovásokkal szemben tette fel ezt a kérdést, hogy sokadjára vitassuk meg, minden értelem nélkül.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sztem nem, de majd kiderül :)

1.

2010. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van, ami csak vérrel megoldható. jöhetsz azzal, hogy EPO meg volumenpótlás, súlyos vérvesztésnél semmit sem ér. orvosira járok és mivel több ilyen kérdést is olvastam direkt megkérdeztem az egyik tanáromat, aki mellesleg mentőorvos is, hogy EPO és fizsó segítségével megoldható-e egy sűrgősségi eset. kiröhögött, hogy ekkora zöldséget kérdezek, az EPO hatásideje több nap.

úgyhogy mondhatod a hülyeséget, egyszerűen nem igaz. vér tekintetében a modernséget a vérkészítmények jelentik. tegye meg minden jehovás azt a szívességet, hogy többet nem hozakodik elő ezzel a kérdéssel, mert cak azt bizonyítja, hogy gondolkodás néküli, ismeret nélküli bigott vallásos, agymosott egyének vagytok.

2010. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!